POPIS PRISTIGLIH DONACIJA ZA RADNIKE FINVESTA

U dosadašnjem tijeku akcije prikupljeno je ukupno 53.950 kn, od čega je svakom od 57 radnika na tekući račun ili u gotovini isplaćeno po 900,00 kn. Na posebnom računu Novog sindikata za prikupljanje solidarne pomoći i u blagajni NS-a ostalo je još 2.650,00 kn koje će radnicima i radnicama biti isplaćene na kraju akcije.

Donacije u hrani i higijenskim potrepštinama za radnike i radnice Finvest Corpa dosad su prikupili članovi Nezavisnog sindikata zaposlenika u riječkoj luci, podružnice Sindikata hrvatskih učitelja OŠ Petar Zrinski iz Čabra, motoudruge Blue Knights Croatia/6, Mreže antifašistkinja Zagreba, Mreže anarhosindikalista i anarhosindikalistkinja, radnici Konzumovog dućana u Čabru i Prve sportske kladionice te mnogi drugi građani i građanke. Popis donatora koji su svoju donaciju uplatili na račun Novog sindikata nalazi se u nastavku.

Hvala svima na odazivu, akcija se nastavlja!